effect go hey funny

uživatel: nepřihlášen
> přihlásit

ENERGY FIT - nové středisko se spoustou novinek !

V rámci rozšíření nabídky jsme začali spolupracovat s novým subjektem ENERGY FIT v Ostravě - Mariánských Horách na ulici 28. října 1584/281 (roh ulic 28. Října a Varšavská) poskytujícím aerobní aktivity včetně nových atraktivních forem aerobních cvičení.

TRX (zkratka pro „Training Resistance Exercise")                    Závěsný systém, pracující se dvěma pevnými popruhy. Cvičení na TRX je vhodné pro každého, protože zátěž lze individuálně volit a přesně přizpůsobit konkrétním potřebám. Při tréninku pracujete pouze s vlastním tělem - jedná se o tzv. funkční trénink. Cvičením na TRX získáváte sílu, vytrvalost, flexibilitu, stabilitu. Při tréninku procvičíte svalstvo celého těla, zlepšíte práci kardiovaskulárního systému, uvolníte přetěžované svalové partie. 

FLEXI - BAR
Vibrační kmitací tyč FLEXI-BAR je původem rehabilitační náčiní. Cvičení s FLEXI-BARem je vynikající prevencí proti bolestem zad a v případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit. Toto cvičení je skvělým tréninkem pro všechny stupně výkonnosti a pro všechny věkové skupiny.

Kruhové funkční tréninky                                                       Jedná se o tréninkovou metodu, která za využití velkého množství variabilních cviků, cvičebních stylů a pomůcek zapojuje komplexně celé tělo. Napomáhá zpevňovat, budovat svalovou hmotu a aktivuje účinné spalování tuků. Díky udržení tepové frekvence na vyšší úrovni během celého cvičení podporuje činnost kardiovaskulárního systému a povzbuzuje metabolismus.

Power Plate®                                                                  Prvotřídní vibrační zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení a wellness pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Využívá princip Acceleration TrainingTM ke stimulaci přirozené odezvy organismu na vibrace.

Cvičební sál Energy fit studia

sál

Hokejista NHL Tomáš Fleischmann při TRX v Energy fit studiu 

trx

 

 

 

 

     

 


[c] Ostravská univerzita 2005 - 2022