effect go hey funny

uživatel: nepřihlášen
> přihlásit

26. září - ZAČÍNÁME !!!

Nabídka pro nadcházející období je velmi rozsáhlá (30 aktivit) obsahující vedle již tradičních aerobních aktivit rovněž celou řadou atraktivních novinek (např. TRX, Flexi – bar, Kruhový funkční trénink, Body styling, Jumping, Power Plate, Balet pro dospělé, Chi-toning atd.). Ve spolupráci s poskytovateli služeb jsme pro Vás vyjednali velice výrazné slevy oproti cenám komerčním (25 -50%). Využijte tedy této jedinečné možnosti a účastněte se pohybových aktivit v rámci programu TEP !

Upozornění:

1.  Zájemci, pečlivě si prostudujte pravidla a sankce TEPu.
  2.  Program je určen výhradně pro studenty (ve všech formách studia) a zaměstnance  Ostravské univerzity v Ostravě
  3.  Přihlašování na jednotlivé akce je  možné od 21.září (po nabití kreditu) na webových stránkách programu TEP  https://tep.osu.cz/ .

Přehled sportovišť a pohybových aktivit:

Aerobic studio+ (ul. 28.října) - Bodystyling, Bosu, Zumba

Bike studio (ul. 28.října) - Indoor cycling, Spinning, Power Plate

Energy fit (ul. 28.října) - Body attack,  Fat burner , Flexi-bar, Jumping, Pilates,  KFT,  Power jóga,  Power Plate, TRX, Zumba

Fitcentrum KTV (Varenská ul.) - Posilování

FIT & FUN studio (ul. Tovární) - Balet pro dospělé, Body work, Bosu, Fat burner, Chi-toning, Pilates, Power jóga, Port de Bras, Step aerobic, Tae-bo, Vinyasa jóga, Zumba

Ozdravné centrum Ještěrka (ul. Za Ještěrkou) - Aquaerobic, Pilates

Sportovní hala TJ Mittal (Varenská ul.) - Badminton

Sportovní a relaxační centrum S- line (ul. Velká) - Indoor cycling, Jumping, Pilates, Zumba

Tendon Blok (sad. J. Jabůrkové) - Bouldering

Vodní svět Sareza (Sokolská tř.) -Aquaerobic