effect go hey funny

> přihlásit

Začínáme 11. rok!

Vážení zaměstnanci, vážení studenti,
již desátým akademickým rokem můžete využívat unikátní program pohybových aktivit TEP (Tělo - Energie - Pohyb). Během této doby bylo studentům a zaměstnancům Ostravské univerzity nabídnuto neuvěřitelných 130 typů aktivit, které využily desetitisíce účastníků.
Snažíme se nabídku rozšiřovat a zkvalitňovat, jak ve smyslu počtu a atraktivity nabízených programů, tak ve smyslu časového rozsahu. V současné době je v nabídce více než třicet aktivit, především různé typy aerobních aktivit v několika sportovních zařízeních.

Jedinečnost programu TEP spočívá především v systému přihlašování na jednotlivé akce, výhodným cenám (až 50% slevy oproti standardním částkám) a stálou aktualizací nabízených programů, reflektujících jak potřeby zájemců, tak jednotlivá období akademického roku (variabilní nabídka ve studijním a zkouškovém období).

Upozornění:
1. Program je určen výhradně pro studenty (ve všech formách studia) a zaměstnance Ostravské univerzity
2. Zájemci, pečlivě si prostudujte pravidla TEPu.
3. Přihlašování na jednotlivé akce je možné (po nabití kreditu) na webových stránkách programu TEP https://tep.osu.cz/

[c] Ostravská univerzita 2005 - 2018