effect go hey funny

uživatel: nepřihlášen
> přihlásit

Jak platit za TEP?

Množí se dotazy na způsob platby, resp. na specifický symbol - jedná se o ID číslo (ne o číslo studijní) a tvoří jej pět číslic. Zjistíte jej v Portále, v sekci Moje stránka (Personální informace). U studentů se zobrazuje jako specifický symbol pro platby, u zaměstnanců jako jedinečný identifikátor (kmen ID).

Pro zjednodušení máte všechny potřebné údaje k platbě zobrazeny v záhlaví stránky vpravo nahoře  (po přihlášení do TEPu).

PRAVIDLO Č.5

Princip finanční spoluúčasti - každý zájemce (student, zaměstnanec) o aktivity v rámci TEPu je povinen bezhotovostně vložit určitou finanční částku (minimální vklad - 100,- Kč; maximální 2000,- Kč) na bankovní účet Ostravské univerzity - 931761/0710 (VS - 901555, SS - ID číslo studenta, zaměstnance). Při objednání akce se adekvátní částka odečte z konta účastníka. Veškeré pohyby na kontě lze sledovat v sekci „Můj TEP“, včetně možnosti navrácení finančních prostředků vložených na konto (zasílá se vždy celý zůstatek účtu do 0 Kč - bezhotovostně na osobní BÚ uvedený v Portále). Vložená částka se vrací automaticky v případě, že osoba přestane být studentem nebo zaměstnancem OU.

[c] Ostravská univerzita 2005 - 2018